GLOBO LED stropné svietidlo Rada pr. 380 mm
Číslo výrobku 1989243Opis výrobku
Číslo výrobku 1989243
Stropné svietidlo Globo Rada s priemerom 380 mm a výškou 70 mm. Vyrobené z kovu a akrylu. Má 3 úrovne osvetlenia pomocou nástenného vypínača 3000/4000/6000 K s možnosťou fixácie farieb. S trblietavým efektom.
Informácie o výrobcovi
GLOBO Handels GmbH
Gewerbestrasse 3
A-9184 Sankt Peter
office@globo-lighting.com
9007371404940
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Biela |
| Materiál rámu: | Kov |
| Materiál tienidla: | Akrylová |
| Tvar: | Okrúhly |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Nastaviteľné teplé až denné biele svetlo |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 1 500 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Objímka: | LED platina |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | S efektom hviezdnej oblohy |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,37 kg |
| Výška: | 7,0 cm |
| Šírka: | 38,0 cm |
| Hĺbka: | 38,0 cm |

























