LED vstavané stropné svietidlo ZITA 3/5/7W 560lm 3000/4000/6000K biele pr. 9x3cm
Číslo výrobku 2660173Opis výrobku
Číslo výrobku 2660173
Vstavané stropné svietidlo Ecolite ZITA
Vstavané stropné svietidlo Ecolite ZITA využíva vysoko úspornú LED technológiu SMD s technológiou CCT, ktorá zaisťuje prepínanie teploty chromatickosti medzi studenou, neutrálnou a teplou bielou farbou svetla (3000/4000/6000 K). Svietidlo je vyrobené z polykarbonátu a má mikro prizmatickú úpravu, ktorá zamedzuje oslneniu. U tohto svietidla môžete tiež nastaviť jeho výkon na 3, 5 alebo 7 W.
Nastaviteľná chromatickosť pre optimálne osvetlenie kedykoľvek v priebehu dňa
Správne zvolené osvetlenie môže výrazne zlepšiť nielen vzhľad interiéru, ale aj vaše zdravie a produktivitu. Svetlo teplej bielej farby môže pomôcť vytvoriť útulnú atmosféru, ktorá podporuje relaxáciu a pohodu. Svetlo studenej bielej farby v pracovných priestoroch môže zlepšiť vašu koncentráciu a výkon. U svietidiel, žiaroviek, LED pásikov a panelov s meniteľnou teplotou chromatickosti je možné nastaviť osvetlenie podľa dennej potreby alebo nálady užívateľa. Tým vytvoríte správnu atmosféru pre daný okamih.
LED úsporné zdroje s dlhou životnosťou
Odporúčame používať LED svetelné zdroje, ktoré vám oproti klasickým žiarovkám pri používaní ušetria až 80 % energie, hoci sú o niečo málo drahšie, Vaša investícia sa vám behom pár mesiacov vráti. Navyše majú dlhú životnosť av domácnosti teda vydržia roky.
Stupeň krytia IP20
Svietidlá so stupňom krytia IP20 sú také elektrické zariadenia, ktoré dostatočne chránia proti úrazu elektrickým prúdom pri nebezpečnom dotyku prstom, sú odolné proti vniknutiu malých cudzích predmetov a nie sú chránené proti vniknutiu vody.
Informácie o výrobcovi
Ecoplanet s.r.o.
Litoměřická 280/48
418 01 Bílina
objednavky@ecoplanet.cz
8590849538106
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Svietidlo technológia: | LED dióda (až -90 % energie) |
| Štýl: | Priemysel |
| Farba: | Biela |
| Farba: | Biela |
| Materiál rámu: | Kov |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Okrúhly |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Nastaviteľné teplé až denné biele svetlo |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 560 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Druh stmievania: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 7 W |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 100 g |
| Výška: | 3,0 cm |
| Šírka: | 9,0 cm |
| Hĺbka: | 9,0 cm |














