REALITY LED stropné svietidlo JORA biel.mat. 55W 6400lm 2700-6000K pr. 60 x 6 cm
Číslo výrobku 2543676Opis výrobku
Číslo výrobku 2543676
REALITY JORAStropné svietidlo REALITY JORA s nadčasovým dizajnom a elegantnými tvarmi vhodné do interiéru, predovšetkým do obývacích izieb, spální a ďalších miestností. Svietidlo je vyrobené z kovu v bielej matnej farbe. Svietidlo je plynule nastaviteľné pomocou priloženého diaľkového ovládača (súčasťou balenia). Alternatívne je možné stmievanie ovládať nástenným spínačom (nie je súčasťou) v 3 krokoch 25, 50, 100 %. Okrem stmievania disponuje svietidlo funkciou nočného svetla, funkciou pamäte, ktorá uloží posledné použité nastavenie a funkciou časovača, ktorá vypne svetlo po vopred nastavenej dobe.
LED úsporné zdroje s dlhou životnosťou
Odporúčame používať LED svetelné zdroje, ktoré vám oproti klasickým žiarovkám pri používaní ušetria až 80 % energie, hoci sú o niečo málo drahšie, Vaša investícia sa vám behom pár mesiacov vráti. Navyše majú dlhú životnosť a v domácnosti teda vydržia roky.
Stupeň krytia IP20
Stupeň krytia IP20 označuje také elektrické zariadenie, ktoré dostatočne chráni proti úrazu elektrickým prúdom pri nebezpečnom dotyku prstom, je odolné proti vniknutiu malých cudzích predmetov a nie je chránené proti vniknutiu vody.
Informácie o výrobcovi
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807574845
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Biela |
| Farba: | Čierna |
| Materiál rámu: | Kov |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Ďalšie tvary |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Nastaviteľné teplé až denné biele svetlo |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 6 400 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Plynulo stmievateľné |
| Druh stmievania: | Diaľkovým ovládačom |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Objímka: | LED platina |
| Diaľkový ovládač: | S diaľkovým ovládaním |
| Efekt nočného osvetlenia: | S nočným svetelným efektom |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 55 W |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4,36 kg |
| Výška: | 6,0 cm |
| Šírka: | 60,0 cm |
| Hĺbka: | 60,0 cm |
















