Top Light Kúpeľňové stropné LED svietidlo Onyx KL CCT 24W IP44 2400lm pr. 39 cm
Číslo výrobku 2901726Opis výrobku
Číslo výrobku 2901726
LED svietidlá s dlhou životnosťou
Odporúčame používať LED svietidlá, ktoré vám oproti klasickým svietidlám pri používaní ušetria až 75 % energie. Hoci sú o niečo málo drahšie, Vaša investícia sa vám behom pár mesiacov vráti. Navyše majú dlhú životnosť av domácnosti teda vydržia roky.
Meniteľná chromatickosť pre optimálne osvetlenie kedykoľvek v priebehu dňa
Správne zvolené osvetlenie môže výrazne zlepšiť nielen vzhľad interiéru, ale aj vaše zdravie a produktivitu. Svetlo teplej bielej farby môže pomôcť vytvoriť útulnú atmosféru, ktorá podporuje relaxáciu a pohodu. Svetlo studenej bielej farby v pracovných priestoroch môže zlepšiť vašu koncentráciu a výkon. U svietidiel, žiaroviek, LED pásikov a panelov s meniteľnou teplotou chromatickosti je možné nastaviť osvetlenie podľa dennej potreby alebo nálady užívateľa. Tým vytvoríte správnu atmosféru pre daný okamih.
Stupeň krytia IP44
Zariadenia so stupňom krytia IP44 sú dostatočne chránené proti úrazu elektrickým prúdom pri nebezpečnom dotyku nástrojom či drôtom väčším ako 1 mm, sú odolné proti vniknutiu veľmi drobných cudzích telies a zároveň chránené proti striekajúcej vode zo všetkých uhlov. Tento stupeň krytia je považovaný za dostatočnú ochranu pred dažďom a zariadenia s krytím IP44 sú vodeodolné a vhodné na vonkajšie použitie.
Informácie o výrobcovi
Top Light spol. s r.o.
Na Strži 1702/65
140 00 Praha
info@toplight.cz
8590479047542
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Svietidlo technológia: | LED dióda (až -90 % energie) |
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Biela |
| Farba: | Čierna |
| Materiál rámu: | Kov |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Okrúhly |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Nastaviteľné teplé až denné biele svetlo |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 2 400 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP44 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Druh stmievania: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 24 W |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 630 g |
| Výška: | 6,0 cm |
| Šírka: | 39,0 cm |
| Hĺbka: | 39,0 cm |







