EURAKLES LED solárna lampa so sviečkou čierna/biely plamienok 305 x 140 x 140 mm
Číslo výrobku 2579886Opis výrobku
Číslo výrobku 2579886
LED sviečky sú to pravé pre tých z vás, ktorí dávajú prednosť bezpečnosti oproti klasickým sviečkam. Sviečky nemusíte zapaľovať ani sa nemusíte báť, že by od nich niečo chytilo plameňom.
Informácie o výrobcovi
Eurakles s.r.o.
Holečkova 789/49
150 00 Praha 5 - Smíchov
info@eurakles.cz
8592687600465
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | LED sviečky |
| Farba: | Čierna |
| Batéria zariadenie: | Vrátane batérií |
| Časovač: | Bez časovača |
| Obsah: | 1 kus |
| Materiál: | Plast |
| Výška: | 30,5 cm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 600 g |
| Výška: | 30,5 cm |
| Šírka: | 14,0 cm |
| Hĺbka: | 14,0 cm |





