Koopman LED sviečka, rustikálna béžová, pr. 7 x 13 cm
Číslo výrobku 2469807Opis výrobku
Číslo výrobku 2469807
Objavte kúzelnú atmosféru tejto LED sviečky s funkciou časovača, ktorá vnesie hrejivú a príjemnú atmosféru do každej miestnosti. Rustikálna povrchová úprava jej dodáva prirodzenú krásu, ktorá oživí každú miestnosť.
Táto sviečka je napájaná 2 batériami AAA (nie sú súčasťou balenia) a je vybavená praktickým spínačom zapnutia/vypnutia/6 hodín a ponúka pohodlné ovládanie osvetlenia. Užite si kúzelnú atmosféru a jemné blikanie tejto LED sviečky, ktorá dodá každej miestnosti príjemné teplo.
Informácie o výrobcovi
Koopman International BV
Distelweg 88
1031HH Amsterdam
info@koopmanint.com
8721037258623
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | LED sviečky |
| Farba: | Slonová kosť |
| Batéria zariadenie: | Batérie nie sú súčasťou dodávky |
| Batéria typ: | AAA |
| Počet batérií: | 2 ks |
| Časovač: | S časovačom |
| Obsah: | 1 kus |
| Oblasť použitia: | Vnútorný priestor |
| Materiál: | Parafín, vosk |
| Priemer: | 7,0 cm |
| Výška: | 13 cm |
| Povrch/Povrch: | Matná |
| Prefarbené: | Prefarbené |
| Počet knôtov: | 1 |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 165 g |
| Výška: | 13,0 cm |
| Šírka: | 7,0 cm |
| Hĺbka: | 7,0 cm |





