Koopman LED sviečka s časovačom plápolajúca, biela, pr. 7 x 13 cm
Číslo výrobku 1567205Opis výrobku
Číslo výrobku 1567205
Plápolajúca LED sviečka s bielou farbou vytvorí príjemnú atmosféru v každom príbytku. Je vyrobená z pravého vosku a má funkciu časovača. Na používanie budete potrebovať 2 batérie AAA, ktoré nie sú pribalené.
Do interiéru.
Informácie o výrobcovi
Koopman International BV
Distelweg 88
1031HH Amsterdam
info@koopmanint.com
8719987733987
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Valcové sviečky |
| Farba: | Biela |
| Batéria typ: | AA |
| Počet batérií: | 2 ks |
| Obsah: | 1 kus |
| Priemer: | 7,0 cm |
| Výška: | 13 cm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 153 g |
| Výška: | 13,0 cm |
| Šírka: | 7,0 cm |
| Hĺbka: | 7,0 cm |



