LED bodové podhľadové svietidlo, 3 W, 150 lm, strieborné, 3 ks, 4 x 12 x 12 cm
Číslo výrobku 2264901Opis výrobku
Číslo výrobku 2264901
Pomocou LED podhľadového svietidla trojuholníkového tvaru vytvoríte elegantné aj praktické osvetlenie kuchynskej pracovnej dosky alebo vnútorného priestoru šatníkovej skrine. Sadu 3 ks môžete namontovať buď do skrine, vitríny alebo pod horné kuchynské skrinky. Korpus jednotlivých bodových svietidiel je vyrobený z kvalitného kovu a má striebornú farbu s matným povrchom. Svietidlá sú vhodné do všetkých suchých vnútorných priestorov.
S energeticky úspornou LED technológiou
Podhľadové bodové svietidlá majú trojuholníkový tvar, každá strana meria 12 cm. Vďaka plochej konštrukcii s výškou 4 cm sa harmonicky začlení do rôzneho nábytku. Svietidlá sú vybavené jedným pevne zabudovaným LED zdrojom svetla s výkonom 3 W a svetelným tokom 150 lm. Majú jasnú dennú bielu farbu svetla 4 000 K. Svietidlá môžete pohodlne ovládať vypínačom, ktorý je integrovaný zo strany korpusu. Súčasťou dodávky je tiež potrebná káblová inštalácia vrátane napájacieho zdroja a euro zástrčky s káblom s dĺžkou 1,5 m.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873121777
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Chrómová |
| Materiál rámu: | Kov |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Trojuholník |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Neutrálne biele (3 400 až 5 300 kelvinov) |
| Počet svetelných zdrojov: | 3 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 150 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Nepriame svetlo |
| Objímka: | LED platina |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | S vypínačom |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 3 W |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 350 g |
| Výška: | 12,0 cm |
| Šírka: | 11,8 cm |
| Hĺbka: | 3,9 cm |









