LED podhľadové svietidlo Slim-line, 8 W, 600 lm, strieborné, 2 x 6 x 56 cm
Číslo výrobku 2265106Opis výrobku
Číslo výrobku 2265106
LED podhľadové svietidlo Slim-line sa ideálne hodí na osvetlenie väčších pracovných miest vo Vašej kuchyni a je možné ho umiestniť pod kuchynskú skrinku a ľubovoľne otáčať, takže môžete svetelný lúč nasmerovať podľa Vašich prianí. Je vyrobené z hliníka a plastu a presvedčí vysokou kvalitou s dlhou životnosťou. Tieto materiály sa ľahko udržujú. Podhľadové svietidlo má stupeň krytia IP20, takže je vhodné na použitie v interiéri.
LED podhľadové svetlo s variabilnou farebnou teplotou
Vďaka modernému a elegantnému dizajnu striebornej a opálovej farby sa dá LED podhľadové svietidlo harmonicky integrovať do Vášho existujúceho zariadenia. Na osvetlenie slúži 84 LED s nízkou spotrebou energie a dlhou životnosťou. Podľa vlastného vkusu môžete nastaviť farebnú teplotu variabilne od teplej bielej po dennú bielu (3 000 - 6 400 K). Praktický vypínač na kryte umožňuje jednoduchú obsluhu. Podhľadové svietidlo má svetelný tok 600 lm a výkon 8 W. Rozmery sú 2 x 6 x 56 cm (V x Š x H).
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873121654
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Klasický |
| Farba: | Strieborná |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Tvar tyče |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Nastaviteľné teplé až denné biele svetlo |
| Počet svetelných zdrojov: | 84 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 600 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Nepriame svetlo |
| Objímka: | LED platina |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | S vypínačom |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 8 W |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 456 g |
| Výška: | 2,3 cm |
| Šírka: | 6,0 cm |
| Hĺbka: | 55,8 cm |















