OBI LED podlinkové svietidlo 11W 840lm 3000K 2,5 x 32,5 cm
Číslo výrobku 2265015Opis výrobku
Číslo výrobku 2265015
OBI LED podlinkové svietidlo
OBI LED podlinkové svietidlo je ideálne na osvetlenie pracovnej plochy, skríň a ďalších priestorov. Je vyrobené z kvalitného hliníka a plastu a ľahko sa čistí. So stupňom krytia IP20 je vhodné na použitie v interiéri.
LED úsporné zdroje s dlhou životnosťou
Odporúčame používať LED svetelné zdroje, ktoré vám oproti klasickým žiarovkám pri používaní ušetria až 80 % energie, hoci sú o niečo málo drahšie, Vaša investícia sa vám behom pár mesiacov vráti. Navyše majú dlhú životnosť av domácnosti teda vydržia roky.
Teplá biela farba svetla pre odpočinok
Osvetlenie s teplou bielou farbou svetla by sme mohli prirovnať k svetlu sviečky alebo západu slnka. Teplá biela navodzuje pocit pokoja, preto je táto farba vhodná do odpočivární, napríklad spální, detských izieb či obývacích izieb.
Stupeň krytia IP20
Svietidlá so stupňom krytia IP20 sú také elektrické zariadenia, ktoré dostatočne chránia proti úrazu elektrickým prúdom pri nebezpečnom dotyku prstom, sú odolné proti vniknutiu malých cudzích predmetov a nie sú chránené proti vniknutiu vody.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873121753
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Farba: | Strieborná |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Ďalšie tvary |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Svietidlo, ktoré môže vymeniť kvalifik. personál |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Počet svetelných zdrojov: | 60 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 840 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Stmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Nepriame svetlo |
| Objímka: | LED platina |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 11 W |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 170 g |
| Výška: | 1,3 cm |
| Šírka: | 52,5 cm |
| Hĺbka: | 2,5 cm |













