Podlinkové LED svietidlo výkyvné, strieborné, 6 W, 35,5 cm
Číslo výrobku 2265155Opis výrobku
Číslo výrobku 2265155
Podlinkové svietidlo v striebornej farbe. Možno medzi sebou predlžovať. Spojovacie diely sú súčasťou balenia.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873121708
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Sivá |
| Materiál rámu: | Plast |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Pozdĺžne |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | Bez svietidla |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Neutrálne biele (3 400 až 5 300 kelvinov) |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 480 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | S vypínačom |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 6 W |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 470 g |
| Výška: | 2,5 cm |
| Šírka: | 6,4 cm |
| Hĺbka: | 35,6 cm |

















