TOP LIGHT LED podlink.svietidlo ZSP 90 CCT 24W 2400lm 3000/4000/6500K, 90 cm
Číslo výrobku 2455533Opis výrobku
Číslo výrobku 2455533
TOP LIGHT ZSP 90
LED podlinkové svietidlo TOP LIGHT ZSP 90 je vybavené svetelným zdrojom 24 W so svetelným tokom 2400 lm a nastaviteľnou teplotou chromatickosti na 3000, 4000 alebo 6500 K (od teplej bielej, cez neutrálnu bielu až po studenú bielu) pomocou pevného spínača. So stupňom krytia IP20 je toto svietidlo určené do interiéru. ZSP 90 je vyrobené z plastu. Ovláda sa pomocou pevného vypínača ON/OFF. Priame pripojenie cez svorkovnicu.
LED úsporné zdroje s dlhou životnosťou
Odporúčame používať LED svetelné zdroje, ktoré vám oproti klasickým žiarovkám pri používaní ušetria až 80 % energie, hoci sú o niečo málo drahšie, Vaša investícia sa vám behom pár mesiacov vráti. Navyše majú dlhú životnosť av domácnosti teda vydržia roky.
Stupeň krytia IP20
Svietidlá so stupňom krytia IP20 sú také elektrické zariadenia, ktoré dostatočne chránia proti úrazu elektrickým prúdom pri nebezpečnom dotyku prstom, sú odolné proti vniknutiu malých cudzích predmetov a nie sú chránené proti vniknutiu vody.
Nastaviteľná chromatickosť pre optimálne osvetlenie kedykoľvek v priebehu dňa
Správne zvolené osvetlenie môže výrazne zlepšiť nielen vzhľad interiéru, ale aj vaše zdravie a produktivitu. Svetlo teplej bielej farby môže pomôcť vytvoriť útulnú atmosféru, ktorá podporuje relaxáciu a pohodu. Svetlo studenej bielej farby v pracovných priestoroch môže zlepšiť vašu koncentráciu a výkon. U svietidiel, žiaroviek, LED pásikov a panelov s meniteľnou teplotou chromatickosti je možné nastaviť osvetlenie podľa dennej potreby alebo nálady užívateľa. Tým vytvoríte správnu atmosféru pre daný okamih.
Informácie o výrobcovi
Top Light spol. s r.o.
Na Strži 1702/65
140 00 Praha
info@toplight.cz
8590479047313
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Biela |
| Materiál rámu: | Plast |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Pozdĺžne |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Nastaviteľné teplé až denné biele svetlo |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 2 400 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | S vypínačom |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 24 W |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 280 g |
| Výška: | 90,0 cm |
| Šírka: | 7,5 cm |
| Hĺbka: | 2,3 cm |















