BELLALUX LED žiarovka BELLALUX Classic B25, E14, 2,5 W, 250 lm, 2700 K, opálová
Číslo výrobku 1904317Opis výrobku
Číslo výrobku 1904317
Dlhá životnosť 15 000 hodín charakterizuje LED žiarovku Osram v tvare sviečky s päticou E14. Je jednoduchou a priamou náhradou za klasické žiarovky. Má nižšie vyžarovanie tepla a nemá žiadne UV ani infračervené žiarenie. Je odolná voči nárazom a vibráciám vďaka technológii LED. Žiarovka poskytne ihneď 100% svetla bez nábehu.
Výkonná LED žiarovka s nízkou spotrebou energie
Sklenená žiarovka má svetelný tok 250 lm a príkon 2,5 W. Zodpovedá klasickej žiarovke o príkone 25 W a navyše má lepší svetelný tok a veľmi nízku spotrebu energie. Pracuje s napätím 230 V - čo je štandardné sieťové napätie v európskych krajinách.
Moderný LED svetelný zdroj s atraktívnym vzhľadom
S teplotou farby svetla 2700 K je LED žiarovka Osram s päticou E14 ideálna pre všeobecné a domáce osvetlenie. Pre vonkajšie použitie je vhodná iba pri svietidlách s vhodným stupňom krytia, kedy žiarovka má stupeň krytia IP20. Žiarovka má opálové sfarbenie a vyžarovací uhol 300°.
Osram - viac ako svetlo
Výrobca osvetlenia so sídlom v Mníchove má už 110-ročnú históriu a patrí k popredným svetovým high-tech spoločnostiam. Vďaka veľkým skúsenostiam s dizajnom a výrobou snúbi svetlo s inteligenciou, inováciou a vášňou a obohacuje tak váš každodenný život.
Informácie o výrobcovi
Ledvance GmbH
Parkring 1-5
85748 Garching bei München
contact@ledvance.com
4058075115477
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objímka: | E14 |
| Farba osvetľovacieho prostriedku: | Dymové |
| Druh osvetľovacieho prostriedku: | Normálny |
| Ovládanie nástenným spínačom: | Ovládateľné nástenným vypínačom |
| Ovládanie prostredníctvom aplikácie: | Nie je možné ovládanie prostredníctvom aplikácie |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Žiarovka tvar: | Tvar sviečky |
| Priemer: | 35 mm |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Svetelný tok v lumenoch: | 250 lm |
| Spotreba energie: | 2,5 W |
| Sieťové napätie: | 230 V |
| Teplota farby svetla: | 2 700 K |
| Náhrada svetelného zdroja: | 25 W |
| Životnosť: | 15 000 h |
| Materiál: | Sklo |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 16 g |
| Výška: | 10,0 cm |
| Šírka: | 3,5 cm |
| Hĺbka: | 3,5 cm |
POZOR! VYOBRAZENIE PRODUKTU SA MôŽE MIERNE LÍŠIŤ OD SKUTOČNOSTI!











