EGLO LED žiarovka E14 P45 4W 470lm 2700K pr. 45 x 77 mm, číra
Číslo výrobku 2149607Opis výrobku
Číslo výrobku 2149607
EGLO - perfektná kombinácia designu a funkčnosti
Módny dizajn spojený s funkčnosťou za dostupné ceny - to je krédo spoločnosti EGLO. EGLO je globálna spoločnosť špecializujúca sa na osvetlenie a bytové doplnky. Už od roku 1969 spoločnosť ohromuje zákazníkov modernými osvetľovacími riešeniami z Tirolska (Rakúska). Spoločnosť pôsobí vo viac ako 60 krajinách svetla a je v súčasnosti jedným z popredných svetových výrobcov a distribútorov svietidiel pre obytné priestory. Zameriava sa na inovatívny dizajn a kvalitné výrobky, pričom kladie dôraz na udržateľnosť a spoločenskú zodpovednosť.
LED úsporné zdroje s dlhou životnosťou
Odporúčame používať LED svetelné zdroje, ktoré vám oproti klasickým žiarovkám pri používaní ušetria až 80 % energie, hoci sú o niečo málo drahšie, Vaša investícia sa vám behom pár mesiacov vráti. Navyše majú dlhú životnosť av domácnosti teda vydržia roky.
Teplá biela farba svetla pre odpočinok
Osvetlenie s teplou bielou farbou svetla by sme mohli prirovnať k svetlu sviečky alebo západu slnka. Teplá biela navodzuje pocit pokoja, preto je táto farba vhodná do odpočivární, napríklad spální, detských izieb či obývacích izieb.
Informácie o výrobcovi
EGLO CZ+SK s.r.o.
Náchodská 63
2479
19300 Praha 9
prodejna@eglo.com
9008606227570
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objímka: | E14 |
| Farba osvetľovacieho prostriedku: | Číre |
| Druh osvetľovacieho prostriedku: | Normálny |
| Ovládanie nástenným spínačom: | Ovládateľné nástenným vypínačom |
| Ovládanie prostredníctvom aplikácie: | Nie je možné ovládanie prostredníctvom aplikácie |
| Druh stmievania: | Nestmievateľné |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Žiarovka tvar: | Zemeguľa |
| Priemer: | 45 mm |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Svetelný tok v lumenoch: | 470 lm |
| Spotreba energie: | 4 W |
| Sieťové napätie: | 220 V |
| Teplota farby svetla: | 2 700 K |
| Náhrada svetelného zdroja: | 40 W |
| Životnosť: | 15 000 h |
| Materiál: | Sklo |
| Oblasť použitia: | Vnútri |
| Likvidácia: | Likvidácia znečisťujúcich látok |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 14 g |
| Výška: | 7,7 cm |
| Šírka: | 4,5 cm |
| Hĺbka: | 4,5 cm |







