EMOS LED žiarovka Filament Mini Globe, E14, 3,4 W (40 W), 470lm, 4000K
Číslo výrobku 2577260Opis výrobku
Číslo výrobku 2577260
Filamentová žiarovka
Retro žiarovka, dizajnová žiarovka, vintage žiarovka - to sú všetko označenie pre filamentovú žiarovku. Filamentová žiarovka je nový typ LED žiaroviek, ktoré klasickú žiarovku s rozpáleným volfrámovým vláknom naozaj verne pripomínajú a pritom si zachovávajú všetky pozitíva technológie LED, najmä nízku spotrebu energie. Majú sklenenú banku rovnakej veľkosti ako klasické žiarovky a vo vnútri sa namiesto volfrámových vlákien nachádzajú tyčinky sériovo spojených LED diód.
Niektoré filamentové LED žiarovky majú banku sfarbenú do jantárových odtieňov, čo na pohľad vytvára veľmi príjemný teplý farebný odtieň. Takú žiarovku nie je žiaduce zakrývať tienidlami.
Filamentové žiarovky sú veľmi vhodnou voľbou pre osvetlenie reprezentačných priestorov.
Neutrálna biela pre bežné aktivity
Neutrálna biela farba svetla býva označovaná aj ako denná biela, pretože sa podobá dennému svetlu po veľkú časť dňa v našich klimatických podmienkach. Je to "zlatá stredná cesta". Túto farbu svetla môžete použiť aj na miestach, kde chcete pracovať, ale aj tam, kde chcete odpočívať. Vhodná je na osvetlenie kuchyne, kúpeľne, pracovne alebo aj do detskej izby. Neutrálna biela farba svetla sa využíva aj pri osvetlení terasy, obchodov, kancelárie alebo lekárskych ordinácií.
Informácie o výrobcovi
EMOS spol. s.r.o.
Lipnická 2844
75002 Přerov
info@emos.cz
8592920130315
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objímka: | E14 |
| Druh osvetľovacieho prostriedku: | Filament |
| Ovládanie nástenným spínačom: | Ovládateľné nástenným vypínačom |
| Ovládanie prostredníctvom aplikácie: | Nie je možné ovládanie prostredníctvom aplikácie |
| Druh stmievania: | Nestmievateľné |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Farba svetla: | Neutrálne biele (3 400 až 5 300 kelvinov) |
| Žiarovka tvar: | Zemeguľa |
| Priemer: | 45 mm |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Svetelný tok v lumenoch: | 470 lm |
| Spotreba energie: | 3,4 W |
| Náhrada svetelného zdroja: | 40 W |
| Materiál: | Sklo |
| Oblasť použitia: | Vnútri |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15 g |
| Výška: | 8,0 cm |
| Šírka: | 4,5 cm |
| Hĺbka: | 4,5 cm |













