OSRAM LED žiarovka Base Classic P40, E14, 4 W, 470 lm, 2700 K, číra, 2 ks
Číslo výrobku 1448075Opis výrobku
Číslo výrobku 1448075
Dlhá životnosť 10 000 hodín charakterizuje LED žiarovku Osram v tvare kvapky s päticou E14. Má nižšie vyžarovanie tepla a nemá žiadne UV ani infračervené žiarenie. Je odolná voči nárazom a vibráciám vďaka technológii LED. Žiarovka poskytne ihneď 100% svetla bez nábehu.
Výkonná LED žiarovka s veľmi dobrým svetelným tokom
Žiarovka vyrobená zo skla má svetelný tok 470 lm a príkon 4 W. Zodpovedá klasickej žiarovke o príkone 40 W a navyše má lepší svetelný tok a veľmi nízku spotrebu energie. Pracuje s napätím 230 V - čo je štandardné sieťové napätie v európskych krajinách.
Štýlový svetelný zdroj LED s atraktívnym vzhľadom
S teplotou farby svetla 2700 K je LED žiarovka Osram s päticou E14 ideálna do obytných priestorov. Nie je vhodná na vonkajšie použitie, kedy žiarovka má stupeň krytia IP20. Číra farba sa pritom hodí ku všetkým štýlom zariadenia. Žiarovka má vyžarovací uhol 300°. Vlákno vo svetelnom zdroji pripomína klasickú žiarovku a vytvára tak nezameniteľnú atmosféru.
Osram - viac ako svetlo
Výrobca osvetlenia so sídlom v Mníchove má už 110-ročnú históriu a patrí k popredným svetovým high-tech spoločnostiam. Vďaka veľkým skúsenostiam s dizajnom a výrobou snúbi svetlo s inteligenciou, inováciou a vášňou a obohacuje tak váš každodenný život.
Obsahom balenia sú 2 ks.
Informácie o výrobcovi
Ledvance GmbH
Parkring 1-5
85748 Garching bei München
contact@ledvance.com
4058075803954
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objímka: | E14 |
| Súpravy: | 2-dielna súprava |
| Farba osvetľovacieho prostriedku: | Číre |
| Druh osvetľovacieho prostriedku: | Filament |
| Ovládanie nástenným spínačom: | Ovládateľné nástenným vypínačom |
| Ovládanie prostredníctvom aplikácie: | Nie je možné ovládanie prostredníctvom aplikácie |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Žiarovka tvar: | Tvar kvapky |
| Priemer: | 45 mm |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Svetelný tok v lumenoch: | 470 lm |
| Spotreba energie: | 4 W |
| Sieťové napätie: | 230 V |
| Teplota farby svetla: | 2 700 K |
| Náhrada svetelného zdroja: | 40 W |
| Životnosť: | 10 000 h |
| Materiál: | Sklo |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15 g |
| Výška: | 7,7 cm |
| Šírka: | 4,5 cm |
| Hĺbka: | 4,5 cm |
POZOR! VYOBRAZENIE PRODUKTU SA MôŽE MIERNE LÍŠIŤ OD SKUTOČNOSTI!















