Philips Classic LED žiarovka E14, 1,7 W, 150 lm, 2700 K
Číslo výrobku 1673185Opis výrobku
Číslo výrobku 1673185
Tradičné tvary, ktoré dobre poznáte a páčia sa Vám. Vďaka najnovšej technológii LED používajú žiarovky Philips Classic zhruba o 85 % menej energie ako tradičné žiarovky a vydržia 10x dlhšie. Táto úsporná žiarovka LED s krásnym dizajnom a dôverne známym tvarom je dokonalou a udržateľnou náhradou tradičných žiaroviek. Špičkové žiarovky LED ponúkajú univerzálne riešenie osvetlenia pre bežné činnosti v domácnosti. Vďaka nim okamžite ušetríte za energiu a nebudete musieť žiarovky meniť tak často bez toho, aby to akokoľvek znížilo kvalitu osvetlenia.
Informácie o výrobcovi
Signify GmbH
RÖNTGENSTRAßE 22
22335 HAMBURG
lighting-consumer-cs-diy@signify.com
8718699771935
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objímka: | E14 |
| Farba osvetľovacieho prostriedku: | Opál |
| Druh osvetľovacieho prostriedku: | Normálny |
| Ovládanie nástenným spínačom: | Nie je možné ovládať nástenným vypínačom |
| Ovládanie prostredníctvom aplikácie: | Nie je možné ovládanie prostredníctvom aplikácie |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Žiarovka tvar: | Ďalšie tvary |
| Priemer: | 25 mm |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Svetelný tok v lumenoch: | 150 lm |
| Spotreba energie: | 1,7 W |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Výška: | 5,9 cm |
| Šírka: | 2,5 cm |
| Hĺbka: | 2,5 cm |





