EGLO Dekoratívny LED svetelný zdroj LM-E27-LED G125 4 W dymový
Číslo výrobku 1984731Opis výrobku
Číslo výrobku 1984731
Dekoratívny stmievateľný zdroj Eglo s ozdobnou špirálou so sklom v nádychu dymové farby. 1 ks v balení.
Informácie o výrobcovi
EGLO CZ+SK s.r.o.
Náchodská 63
2479
19300 Praha 9
prodejna@eglo.com
9002759125899
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objímka: | E27 |
| Druh osvetľovacieho prostriedku: | Dekoratívny |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Farba svetla: | Extra teplé (< 2 700 kelvinov) |
| Priemer: | 125 mm |
| Stmievanie: | Stmievateľné |
| Svetelný tok v lumenoch: | 85 lm |
| Spotreba energie: | 4 W |



