EGLO LED žiarovka E27 A75, 4 W, 300 lm, 1700 K, jantárová
Číslo výrobku 2622272Opis výrobku
Číslo výrobku 2622272
LED žiarovka Eglo s jantárovým tienidlom v tvare A75 je vybavená päticou E27 a vyžaruje svetlo s príkonom 4W, svetelným tokom 300 lm a teplotou chromatickosti 1700 Kelvin (extra teplá biela). LED žiarovka zo série s príznačným názvom Golden Age nás svojim svitom prenesie do starých dobrých zlatých časov. Veľmi teplý žltý odtieň (1700 Kelvinov) svetla zaleje miestnosť zlatistými tonami a vytvorí perfektnú retro náladu. Žiarovky Golden Age sú navyše stmievateľné.
Teplá biela pre odpočinok
Osvetlenie s teplou bielou farbou by sme mohli prirovnať aj k svetlu sviečky alebo západu slnka. Teplá biela navodzuje pocit pokoja, preto je táto farba vhodná do odpočivární, napríklad do spálne, detskej izby či obývačky. Ale napríklad aj na toaletu, aby vás svetlo pri nočnej alebo rannej návšteve nevzbudilo.
Tvar banky A
Tvar banky typu A, tzv. hruškový tvar, sa používa už viac ako sto rokov a je skutočne najviac rozšírený a univerzálny. Používa sa pri klasických žiarovkách aj zámenných LED svetelných zdrojoch. Tvar PS (z angličtiny pear shape, tvar hrušky) je veľmi podobný tvaru A, len je o trochu pretiahnutejší. Obvyklé je použitie s päticou E27.
Informácie o výrobcovi
EGLO CZ+SK s.r.o.
Náchodská 63
2479
19300 Praha 9
prodejna@eglo.com
9008606227952
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objímka: | E27 |
| Farba osvetľovacieho prostriedku: | Tónovaná zlatá |
| Druh osvetľovacieho prostriedku: | Dekoratívny |
| Ovládanie nástenným spínačom: | Ovládateľné nástenným vypínačom |
| Ovládanie prostredníctvom aplikácie: | Nie je možné ovládanie prostredníctvom aplikácie |
| Druh stmievania: | Stmievateľné prepínačom |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Farba svetla: | Extra teplé (< 2 700 kelvinov) |
| Žiarovka tvar: | Tvar žiarovky |
| Priemer: | 75 mm |
| Stmievanie: | Stmievateľné |
| Svetelný tok v lumenoch: | 300 lm |
| Spotreba energie: | 4 W |
| Sieťové napätie: | 230 V |
| Teplota farby svetla: | 1 700 K |
| Životnosť: | 15 000 h |
| Materiál: | Sklo |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 47 g |
| Výška: | 13,0 cm |
| Šírka: | 7,5 cm |
| Hĺbka: | 7,5 cm |





