EGLO LED žiarovka E27 G80 4W 350lm 2200K pr. 80 x 120 mm, jantárová
Číslo výrobku 2149714Opis výrobku
Číslo výrobku 2149714
EGLO - perfektná kombinácia designu a funkčnosti
Módny dizajn spojený s funkčnosťou za dostupné ceny - to je krédo spoločnosti EGLO. EGLO je globálna spoločnosť špecializujúca sa na osvetlenie a bytové doplnky. Už od roku 1969 spoločnosť ohromuje zákazníkov modernými osvetľovacími riešeniami z Tirolska (Rakúska). Spoločnosť pôsobí vo viac ako 60 krajinách svetla a je v súčasnosti jedným z popredných svetových výrobcov a distribútorov svietidiel pre obytné priestory. Zameriava sa na inovatívny dizajn a kvalitné výrobky, pričom kladie dôraz na udržateľnosť a spoločenskú zodpovednosť.
LED úsporné zdroje s dlhou životnosťou
Odporúčame používať LED svetelné zdroje, ktoré vám oproti klasickým žiarovkám pri používaní ušetria až 80 % energie, hoci sú o niečo málo drahšie, Vaša investícia sa vám behom pár mesiacov vráti. Navyše majú dlhú životnosť av domácnosti teda vydržia roky.
Teplá biela farba svetla pre odpočinok
Osvetlenie s teplou bielou farbou svetla by sme mohli prirovnať k svetlu sviečky alebo západu slnka. Teplá biela navodzuje pocit pokoja, preto je táto farba vhodná do odpočivární, napríklad spální, detských izieb či obývacích izieb.
Informácie o výrobcovi
EGLO CZ+SK s.r.o.
Náchodská 63
2479
19300 Praha 9
prodejna@eglo.com
9008606227860
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objímka: | E27 |
| Farba osvetľovacieho prostriedku: | Ambra |
| Druh osvetľovacieho prostriedku: | Filament |
| Ovládanie nástenným spínačom: | Ovládateľné nástenným vypínačom |
| Ovládanie prostredníctvom aplikácie: | Nie je možné ovládanie prostredníctvom aplikácie |
| Druh stmievania: | Nestmievateľné |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Farba svetla: | Extra teplé (< 2 700 kelvinov) |
| Žiarovka tvar: | Zemeguľa |
| Priemer: | 80 mm |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Svetelný tok v lumenoch: | 350 lm |
| Spotreba energie: | 4 W |
| Sieťové napätie: | 220 V |
| Teplota farby svetla: | 2 200 K |
| Náhrada svetelného zdroja: | 32 W |
| Životnosť: | 15 000 h |
| Materiál: | Sklo |
| Oblasť použitia: | Vnútri |
| Likvidácia: | Likvidácia znečisťujúcich látok |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 46 g |
| Výška: | 12,0 cm |
| Šírka: | 8,0 cm |
| Hĺbka: | 8,0 cm |









