Just Light. Filam. LED žiarovka E27, G125, 320lm, 2700K, 4W, jantarové sklo
Číslo výrobku 2158848Opis výrobku
Číslo výrobku 2158848
Dlhá životnosť 25 000 hodín charakterizuje LED žiarovku Just Light. by Neuhaus v tvare gule s päticou E27. Sklenený svetelný zdroj má maximálny svetelný výkon 320 lm a spotrebu energie 4 W. Navyše je tu dobrý svetelný výnos. Pracuje na napätí 230 V - to je štandardné sieťové napätie v európskych krajinách. Najmä funkcia stmievania pomocou externého stmievača zaokrúhľuje zdroj svetla a umožňuje vytvorenie ľubovoľnej svetelnej nálady.
Štýlový svetelný zdroj LED s príťažlivým vzhľadom
Svetelný zdroj Just Light. by Neuhaus E27 s farebnou teplotou 2 700 K je ideálny pre obytné priestory. Tiež zlatá farba dodá vášmu domovu vintage nádych. Vlákno v iluminante, ktoré pripomína klasickú žiarovku a vytvára nezameniteľnú atmosféru, to poskytuje ešte niečo navyše.
Lights Direct - kvalitný tovar za nízku cenu
Lights Direct značky Paul Neuhaus ponúka lacný kvalitný tovar. Od kreatívneho radu reflektorov, moderných LED svietidiel, štýlových vonkajších svietidiel až po múdre domáce svietidlá s LOLA Smart System - pre každého je tu niečo.
Informácie o výrobcovi
JUST LIGHT. GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kaiandreas.neumueller@neuhaus-group.de
4043689955953
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objímka: | E27 |
| Farba osvetľovacieho prostriedku: | Tónovaná zlatá |
| Druh osvetľovacieho prostriedku: | Filament |
| Ovládanie nástenným spínačom: | Nie je možné ovládať nástenným vypínačom |
| Ovládanie prostredníctvom aplikácie: | Nie je možné ovládanie prostredníctvom aplikácie |
| Druh stmievania: | Stmievateľné externým stmievačom |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Žiarovka tvar: | Zemeguľa |
| Priemer: | 125 mm |
| Stmievanie: | Stmievateľné |
| Svetelný tok v lumenoch: | 400 lm |
| Spotreba energie: | 4 W |
| Sieťové napätie: | 230 V |
| Teplota farby svetla: | 2 700 K |
| Náhrada svetelného zdroja: | 35 W |
| Životnosť: | 25 000 h |
| Materiál: | Sklo |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 97 g |
| Výška: | 17,0 cm |
| Šírka: | 12,5 cm |
| Hĺbka: | 12,5 cm |







