Just Light. Filam. LED žiarovka E27, G95, 367 lm, 2700 K, 4 W, číre sklo
Číslo výrobku 2158913Opis výrobku
Číslo výrobku 2158913
Dlhá životnosť 25 000 hodín charakterizuje LED žiarovku Just Light. by Neuhaus v tvare gule s päticou E27. Sklenený svetelný zdroj má maximálny svetelný výkon 367 lm a spotrebu energie 4 W. Navyše je tu dobrý svetelný výnos. Pracuje na napätí 230 V - to je štandardné sieťové napätie v európskych krajinách. Najmä funkcia stmievania pomocou externého stmievača zaokrúhľuje zdroj svetla a umožňuje vytvorenie ľubovoľnej svetelnej nálady.
Štýlový svetelný zdroj LED s atraktívnym vzhľadom
Svetelný zdroj Just Light. by Neuhaus E27 s farebnou teplotou 2 700 K je ideálny pre obývací a jedálenský kút. Číra farba sa pritom hodí ku všetkým štýlom zariadenia. Vlákno v iluminante, ktoré pripomína klasickú žiarovku a vytvára nezameniteľnú atmosféru, to poskytuje ešte niečo navyše.
Lights Direct - kvalitný tovar za nízku cenu
Lights Direct značky Paul Neuhaus ponúka lacný kvalitný tovar. Od kreatívneho radu reflektorov, moderných LED svietidiel, štýlových vonkajších svietidiel až po múdre domáce svietidlá s LOLA Smart System - pre každého je tu niečo.
Informácie o výrobcovi
JUST LIGHT. GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kaiandreas.neumueller@neuhaus-group.de
4043689956042
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objímka: | E27 |
| Farba osvetľovacieho prostriedku: | Číre |
| Druh osvetľovacieho prostriedku: | Filament |
| Ovládanie nástenným spínačom: | Nie je možné ovládať nástenným vypínačom |
| Ovládanie prostredníctvom aplikácie: | Nie je možné ovládanie prostredníctvom aplikácie |
| Druh stmievania: | Stmievateľné externým stmievačom |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Žiarovka tvar: | Zemeguľa |
| Priemer: | 95 mm |
| Stmievanie: | Stmievateľné |
| Svetelný tok v lumenoch: | 400 lm |
| Spotreba energie: | 4 W |
| Sieťové napätie: | 230 V |
| Teplota farby svetla: | 2 700 K |
| Náhrada svetelného zdroja: | 33 W |
| Životnosť: | 25 000 h |
| Materiál: | Sklo |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 55 g |
| Výška: | 13,5 cm |
| Šírka: | 9,5 cm |
| Hĺbka: | 9,5 cm |







