LED žiarovka Classic 10 W E27, 4000 K

Č.výr. 1377019

  • Kvalitné a praktické prevedenie
  • Moderná LED technológia
  • Minimálna spotreba
  • Vysoká odolnosť
  • Extrémne dlhá životnosť
  • Balenie obsahuje 3 kusy
Informácie o výrobku
3,79 EUR
1,27 € / ks

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

viac ako 300 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1377019

LED žiarovka s klasickým tvarom disponuje veľmi kvalitným a praktickým prevedením. Vďaka použitej modernej LED technológii má len minimálnu spotrebu elektrickej energie a napriek tomu produkuje oveľa viac svetla než iné druhy bežne používaných žiaroviek. Jej ďalšia výhoda spočíva vo veľmi vysokej odolnosti a extrémne dlhej životnosti. LED žiarovky sa preto v posledných rokoch stali veľmi obľúbenými práve vďaka tomu, že sú ekonomicky výhodné a ekologické. Vyššia cena sa preukázateľne odzrkadlí na nižších nákladoch za elektrickú energiu a v priebehu krátkej doby sa dokáže "ledka" sama zaplatiť z usporených peňazí. Navyše sú šetrné k životnému prostrediu, pretože neobsahujú ortuť ani žiadne toxické látky. Tento model vyžaruje denné/neutrálne biele svetlo (4000 K) a svojím farebným odtieňom sa najviac približuje farbe prirodzeného denného svetla. V miestnosti pôsobí čistejšie a jasnejšie a kedže sa jedná o skoro prirodzené svetlo neunavuje ani neťahá Vaše oči a to ani po dlhšej dobe. Hodí sa do priestorov kde je potrebná zvýšená pozornosť a sústredenosť (kuchyňa, pracovňa, kancelária, obchod a pod.). Každý však vníma svetlo inak a preto sa nemusíte báť experimentovať, jednoducho sa riadte podľa Vašej fantázie. LED žiarovkami nič nepokazíte ! Balenie obsahuje 3 kusy LED žiaroviek a každá z nich dokonale nahradí 60 W klasické vláknové, 42 W halogénové a 15 W úsporné žiarovky. Pri výbere si treba dávať pozor na typ pätice !

Technická specifikace

Detaily výrobku
Objímka:E27
Žiarovka tvar:Tvar žiarovky
Farba svetla:Neutrálne biele (3 400 až 5 300 kelvinov)
Energetická trieda:A+
Lúmen:806 lm
Príkon:10 W

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore