OSRAM LED žiarovka STAR CLA40 4,9 W E27 2700 K matná teplá biela
Číslo výrobku 1905165Opis výrobku
Číslo výrobku 1905165
LED žiarovka v tvare klasickej banky. LED alternatíva ku konvenčným svetelným zdrojom. Svetelný zdroj bez obsahu ortuti. Nízka spotreba energie. Jednoduchá výmena klasických žiaroviek vďaka kompaktnému dizajnu. Okamžite 100 % svetla bez nábehu. Ideálne k domácemu použitiu, k všeobecnému osvetleniu. Vonkajšie použitie iba vo vhodných svietidlách.
Informácie o výrobcovi
Ledvance GmbH
Parkring 1-5
85748 Garching bei München
contact@ledvance.com
4058075127319
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objímka: | E27 |
| Ovládanie nástenným spínačom: | Nie je možné ovládať nástenným vypínačom |
| Ovládanie prostredníctvom aplikácie: | Nie je možné ovládanie prostredníctvom aplikácie |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Žiarovka tvar: | Tvar žiarovky |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Svetelný tok v lumenoch: | 470 lm |
| Spotreba energie: | 4,9 W |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 22 g |
| Výška: | 9,5 cm |
| Šírka: | 5,5 cm |
| Hĺbka: | 5,5 cm |







