OSRAM LED žiarovka STAR CLASSIC A 60 FILAMENT E27 5,9 W 806lm 4000K, číra
Číslo výrobku 2740421Opis výrobku
Číslo výrobku 2740421
OSRAM STAR FILAMENT
Výhody a vlastnosti
- Inovatívne LED FILAMENT technológie
- Dizajn, rozmery a svetelný tok porovnateľný s klasickými a halogénovými žiarovkami
- Nižšia spotreba energie ako pri klasických a halogénových žiarovkách
- Nižšie vyžarovanie tepla v porovnaní so štandardnými halogénovými žiarovkami
- Žiadne UV a nízke infračervené žiarenie v svetelnom kuželi
- Okamžité 100% svetlo, žiadna doba zahrievania
- Jednoduchá výmena za obyčajnú žiarovku
- Sklenené žiarovky
- Životnosť až 15 000 hodín
Oblasť použitia
- Dekoratívna inštalácia
- Domáce použitie
- Všeobecné osvetlenie
- Vonkajšie použitie iba vo vhodných vonkajších svietidlách
LED úsporné zdroje s dlhou životnosťou
Odporúčame používať LED svetelné zdroje, ktoré vám oproti klasickým žiarovkám pri používaní ušetria až 80 % energie, hoci sú o niečo málo drahšie, Vaša investícia sa vám behom pár mesiacov vráti. Navyše majú dlhú životnosť av domácnosti teda vydržia roky.
Neutrálna biela farba svetla pre bežné aktivity
Neutrálna biela farba svetla býva označovaná aj ako denná biela, pretože sa podobá dennému svetlu po veľkú časť dňa v našich klimatických podmienkach. Je to "zlatá stredná cesta". Túto farbu svetla môžete použiť aj na miestach, kde chcete pracovať, ale aj tam, kde chcete odpočívať. Vhodná je na osvetlenie kuchyne, kúpeľne, pracovne alebo aj do detskej izby. Neutrálna biela farba svetla sa využíva aj pri osvetlení terasy, obchodov, kancelárie alebo lekárskych ordinácií.
Stupeň krytia IP20
Svietidlá so stupňom krytia IP20 sú také elektrické zariadenia, ktoré dostatočne chránia proti úrazu elektrickým prúdom pri nebezpečnom dotyku prstom, sú odolné proti vniknutiu malých cudzích predmetov a nie sú chránené proti vniknutiu vody.
Informácie o výrobcovi
Ledvance GmbH
Parkring 1-5
85748 Garching bei München
contact@ledvance.com
4099854467998
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objímka: | E27 |
| Farba osvetľovacieho prostriedku: | Číre |
| Druh osvetľovacieho prostriedku: | Filament |
| Ovládanie nástenným spínačom: | Ovládateľné nástenným vypínačom |
| Ovládanie prostredníctvom aplikácie: | Nie je možné ovládanie prostredníctvom aplikácie |
| Druh stmievania: | Nestmievateľné |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Farba svetla: | Neutrálne biele (3 400 až 5 300 kelvinov) |
| Žiarovka tvar: | Tvar žiarovky |
| Priemer: | 60 mm |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Svetelný tok v lumenoch: | 806 lm |
| Spotreba energie: | 5,9 W |
| Sieťové napätie: | 230 V |
| Teplota farby svetla: | 4 000 K |
| Náhrada svetelného zdroja: | 60 W |
| Životnosť: | 15 000 h |
| Materiál: | Sklo |
| Oblasť použitia: | Vnútri |
| Likvidácia: | Recyklácia |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 31 g |
| Výška: | 6,0 cm |
| Šírka: | 6,0 cm |
| Hĺbka: | 10,5 cm |













