EGLO Súprava LED žiaroviek, G9, 3 W, 320 lm, 3000 K, 3 ks
Číslo výrobku 2149904Opis výrobku
Číslo výrobku 2149904
Eglo LED žiarovka v rúrkovom tvare s päticou G9 má dlhú životnosť až 15 000 hodín.
Výkonná 3W LED žiarovka s nízkou spotrebou energie
Plastová žiarovka má svetelný výkon 320 lm a spotrebu energie 3 W. Nechýba ani veľmi dobré svetlo výnos. Pracuje na napätí 230 V - to je štandardné sieťové napätie v európskych krajinách.
Klasický LED svetelný zdroj s atraktívnym vzhľadom
S farebnou teplotou 3 000 K je svetelný zdroj Eglo G9 LED ideálny pre obývací a jedálenský kút. Osvetľovač je možné navyše vďaka čírej farbe použiť univerzálne.
Eglo - dokonalá kombinácia dizajnu a funkčnosti
Trendový dizajn spojený s funkčnosťou za dostupné ceny - to je krédo Eglo. Spoločnosť presviedča modernými riešeniami osvetlenia z Tirolska už od roku 1969. Spoločnosť sa zameriava najmä na inteligentné osvetlenie a digitálne, sieťové a ovládateľné svetelné zdroje.
Informácie o výrobcovi
EGLO CZ+SK s.r.o.
Náchodská 63
2479
19300 Praha 9
prodejna@eglo.com
9008606232314
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objímka: | G9 |
| Súpravy: | 3-dielna súprava |
| Farba osvetľovacieho prostriedku: | Číre |
| Druh osvetľovacieho prostriedku: | Normálny |
| Ovládanie nástenným spínačom: | Ovládateľné nástenným vypínačom |
| Ovládanie prostredníctvom aplikácie: | Nie je možné ovládanie prostredníctvom aplikácie |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Žiarovka tvar: | Trubica |
| Priemer: | 16 mm |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Svetelný tok v lumenoch: | 320 lm |
| Spotreba energie: | 3 W |
| Sieťové napätie: | 230 V |
| Teplota farby svetla: | 3 000 K |
| Životnosť: | 15 000 h |
| Materiál: | Plast |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 30 g |
| Výška: | 4,9 cm |
| Šírka: | 16,0 cm |
| Hĺbka: | 16,0 cm |





