OSRAM LED reflektorová žiarovka Superstar MR16, GU5.3, 3,4W, 230 lm, 2700K, číra
Číslo výrobku 1905892Opis výrobku
Číslo výrobku 1905892
Praktická LED reflektorová žiarovka Osram s päticou GU5.3 má dlhú životnosť až 25 000 hodín.
Výkonná LED žiarovka
Sklenená žiarovka má maximálny svetelný tok 230 lm a príkon 3,4 W. Zodpovedá klasickej žiarovke o príkone 20 W a navyše má lepší svetelný tok a veľmi nízku spotrebu energie. Pracuje s napätím 12 V. Vďaka funkcii stmievania pomocou externého stmievača je možné vytvárať rôzne svetelné nálady.
Klasický LED svetelný zdroj s atraktívnym vzhľadom
S teplotou farby svetla 2700 K sa LED žiarovka Osram s päticou GU5.3 dokonale hodí do obývacieho a jedálenského priestoru. Číra farba žiarovky sa navyše hodí ku všetkým štýlom vybavenia. Žiarovka má vyžarovací uhol 36°.
Osram - viac ako svetlo
Výrobca osvetlenia so sídlom v Mníchove má už 110-ročnú históriu a patrí k popredným svetovým high-tech spoločnostiam. Vďaka veľkým skúsenostiam s dizajnom a výrobou snúbi svetlo s inteligenciou, inováciou a vášňou a obohacuje tak váš každodenný život.
Informácie o výrobcovi
Ledvance GmbH
Parkring 1-5
85748 Garching bei München
contact@ledvance.com
4058075431799,4058075796690
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objímka: | GU5.3 |
| Farba osvetľovacieho prostriedku: | Číre |
| Druh osvetľovacieho prostriedku: | Normálny |
| Ovládanie nástenným spínačom: | Ovládateľné nástenným vypínačom |
| Ovládanie prostredníctvom aplikácie: | Nie je možné ovládanie prostredníctvom aplikácie |
| Druh stmievania: | Stmievateľné externým stmievačom |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Žiarovka tvar: | Ďalšie tvary |
| Priemer: | 50 mm |
| Stmievanie: | Stmievateľné |
| Svetelný tok v lumenoch: | 230 lm |
| Spotreba energie: | 3,4 W |
| Sieťové napätie: | 12 V |
| Teplota farby svetla: | 2 700 K |
| Náhrada svetelného zdroja: | 20 W |
| Životnosť: | 25 000 h |
| Materiál: | Sklo |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 32 g |
| Výška: | 4,4 cm |
| Šírka: | 5,0 cm |
| Hĺbka: | 5,0 cm |
POZOR! VYOBRAZENIE PRODUKTU SA MôŽE MIERNE LÍŠIŤ OD SKUTOČNOSTI!









