BELLALUX LED reflektorová žiarovka BELLALUX PAR16, GU10, 4,3W, 350lm, 2700K číra
Číslo výrobku 1904663Opis výrobku
Číslo výrobku 1904663
Dlhá životnosť 15 000 hodín charakterizuje LED reflektorovú žiarovku Osram s päticou GU10. Je LED alternatívou k tradičným nízkonapäťovým svetelným zdrojom a preto je ideálna pre hospodárne bodové osvetlenie. Vytvorí okamžite 100% svetla bez oneskorenia pri nábehu.
Výkonná LED žiarovka s nízkou spotrebou energie
Sklenená žiarovka má svetelný tok 350 lm a príkon 4,3 W. Zodpovedá klasickej žiarovke s príkonom 50 W a navyše má lepší svetelný tok a veľmi nízku spotrebu energie. Pracuje s napätím 230 V - čo je štandardné sieťové napätie v európskych krajinách.
Moderný LED svetelný zdroj s atraktívnym vzhľadom
S teplotou farby svetla 2700 K je LED žiarovka Osram s päticou GU10 ideálna do obytných priestorov. Hodí sa tiež na použitie v predajniach, pohostinstvách, múzeách a galériách. Pritom ju možno použiť ako bodové svetlo na značenie chodníkov, dverí, schodov atď. Použitie vo vonkajších priestoroch iba vo svietidlách s vhodným stupňom krytia, kedy žiarovka má stupeň krytia IP20. Číra farba žiarovky sa navyše hodí ku všetkým štýlom vybavenia. Žiarovka má vyžarovací uhol 36°.
Osram - viac ako svetlo
Výrobca osvetlenia so sídlom v Mníchove má už 110-ročnú históriu a patrí k popredným svetovým high-tech spoločnostiam. Vďaka veľkým skúsenostiam s dizajnom a výrobou snúbi svetlo s inteligenciou, inováciou a vášňou a obohacuje tak váš každodenný život.
Informácie o výrobcovi
Ledvance GmbH
Parkring 1-5
85748 Garching bei München
contact@ledvance.com
4058075112780
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objímka: | GU10 |
| Žiarovka tvar: | Ďalšie tvary |
| Priemer: | 50 mm |
| Farba osvetľovacieho prostriedku: | Číre |
| Druh osvetľovacieho prostriedku: | Normálny |
| Ovládanie nástenným spínačom: | Ovládateľné nástenným vypínačom |
| Ovládanie prostredníctvom aplikácie: | Nie je možné ovládanie prostredníctvom aplikácie |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Svetelný tok v lumenoch: | 350 lm |
| Spotreba energie: | 4,3 W |
| Sieťové napätie: | 230 V |
| Náhrada svetelného zdroja: | 50 W |
| Životnosť: | 15 000 h |
| Materiál: | Sklo |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 56 g |
| Výška: | 5,2 cm |
| Šírka: | 5,0 cm |
| Hĺbka: | 5,0 cm |
POZOR! VYOBRAZENIE PRODUKTU SA MôŽE MIERNE LÍŠIŤ OD SKUTOČNOSTI!












