EGLO LED-SCOB žiarovka GU10 4,5 W 345lm 3000K pr. 50 x 52 mm, číra, 3 ks
Číslo výrobku 2607901Opis výrobku
Číslo výrobku 2607901
EGLO - perfektná kombinácia designu a funkčnosti
Módny dizajn spojený s funkčnosťou za dostupné ceny - to je krédo spoločnosti EGLO. EGLO je globálna spoločnosť špecializujúca sa na osvetlenie a bytové doplnky. Už od roku 1969 spoločnosť ohromuje zákazníkov modernými osvetľovacími riešeniami z Tirolska (Rakúska). Spoločnosť pôsobí vo viac ako 60 krajinách svetla a je v súčasnosti jedným z popredných svetových výrobcov a distribútorov svietidiel pre obytné priestory. Zameriava sa na inovatívny dizajn a kvalitné výrobky, pričom kladie dôraz na udržateľnosť a spoločenskú zodpovednosť.
LED úsporné zdroje s dlhou životnosťou
Odporúčame používať LED svetelné zdroje, ktoré vám oproti klasickým žiarovkám pri používaní ušetria až 80 % energie, hoci sú o niečo málo drahšie, Vaša investícia sa vám behom pár mesiacov vráti. Navyše majú dlhú životnosť av domácnosti teda vydržia roky.
Informácie o výrobcovi
EGLO CZ+SK s.r.o.
Náchodská 63
2479
19300 Praha 9
prodejna@eglo.com
9008606275793
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objímka: | GU10 |
| Žiarovka tvar: | Ďalšie tvary |
| Priemer: | 50 mm |
| Súpravy: | 3-dielna súprava |
| Farba osvetľovacieho prostriedku: | Biela |
| Druh osvetľovacieho prostriedku: | Normálny |
| Ovládanie nástenným spínačom: | Ovládateľné nástenným vypínačom |
| Ovládanie prostredníctvom aplikácie: | Nie je možné ovládanie prostredníctvom aplikácie |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Druh stmievania: | Nestmievateľné |
| Svetelný tok v lumenoch: | 345 lm |
| Spotreba energie: | 4,5 W |
| Sieťové napätie: | 220 V |
| Teplota farby svetla: | 3 000 K |
| Riadiaca jednotka: | Nie je potrebná riadiaca jednotka |
| Náhrada svetelného zdroja: | 40 W |
| Životnosť: | 25 000 h |
| Materiál: | Sklo |
| Oblasť použitia: | Vnútri |
| Likvidácia: | Likvidácia znečisťujúcich látok |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 120 g |
| Výška: | 5,2 cm |
| Šírka: | 5,0 cm |
| Hĺbka: | 5,0 cm |







