OSRAM LED žiarovka PAR16 35 36 2,6 W GU10 2700 K teplá biela
Číslo výrobku 1905850Opis výrobku
Číslo výrobku 1905850
Reflektorová LED žiarovka PAR16 s konvenčnou kolíkovou päticou. LED alternatíva k tradičným vysokonapäťovým svetelným zdrojom. Svetelný zdroj bez obsahu ortuti. Nízka spotreba energie. Jednoduchá výmena halogénových žiaroviek vďaka kompaktnému celosklenenému dizajnu a jednoduchej optike. Okamžite 100 % svetla bez nábehu. Ideálna pre hospodárne bodové osvetlenie, predajne, pohostinstvá, múzeá, galérie, obytné interiéry. Ako bodové osvetlenie pro značenie chodníkov, dverí, schodov, bodové svetlá pre akcenty, nasvietenie objektov citlivých na teplo, ako sú potraviny, rastliny, atď.. Vonkajšie použitie iba vo vhodných svietidlách.
Informácie o výrobcovi
Ledvance GmbH
Parkring 1-5
85748 Garching bei München
contact@ledvance.com
4058075233263
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objímka: | GU10 |
| Ovládanie nástenným spínačom: | Nie je možné ovládať nástenným vypínačom |
| Ovládanie prostredníctvom aplikácie: | Nie je možné ovládanie prostredníctvom aplikácie |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Svetelný tok v lumenoch: | 230 lm |
| Spotreba energie: | 2,6 W |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 40 g |
| Výška: | 5,5 cm |
| Šírka: | 5,1 cm |
| Hĺbka: | 5,1 cm |







