OSRAM LED žiarovka s diaľkovým ovládaním GU10, RGBW, 4,2 W, 250 lm, 2700 K
Číslo výrobku 1905504Opis výrobku
Číslo výrobku 1905504
LED RGBW s päticou GU10 má životnosť až 25 000 h. Diaľkové ovládanie umožňuje ovládanie farieb, úrovne sýtosti a stmievania.
Špecifikácia:
- Široká ponuka farieb svetla, vrátane bielej<
- Štyri dynamické efekty: Flash, Strobe, Smooth, Mode
- Ovládanie pomocou infračerveného diaľkového ovládača
- Veľmi jednoduchá inštalácia
- Až o 80% nižšia spotreba energie v porovnaní s klasickými žiarovkami
- Vhodná na použitie v domácnosti
Informácie o výrobcovi
Ledvance GmbH
Parkring 1-5
85748 Garching bei München
contact@ledvance.com
4058075445970
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objímka: | GU10 |
| Žiarovka tvar: | Ďalšie tvary |
| Priemer: | 50 mm |
| Farba osvetľovacieho prostriedku: | Dymové |
| Druh osvetľovacieho prostriedku: | Normálny |
| Ovládanie nástenným spínačom: | Ovládateľné nástenným vypínačom |
| Ovládanie prostredníctvom aplikácie: | Nie je možné ovládanie prostredníctvom aplikácie |
| Stmievanie: | Stmievateľné |
| Diaľkový ovládač: | S diaľkovým ovládaním |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Druh stmievania: | Diaľkovým ovládačom |
| Svetelný tok v lumenoch: | 250 lm |
| Spotreba energie: | 4,2 W |
| Sieťové napätie: | 230 V |
| Teplota farby svetla: | 2 700 K |
| Náhrada svetelného zdroja: | 25 W |
| Životnosť: | 25 000 h |
| Materiál: | Plast |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 26 g |
| Výška: | 5,6 cm |
| Šírka: | 5,0 cm |
| Hĺbka: | 5,0 cm |























