OSRAM LED žiarovka STAR PAR16 35 36 ° GU10 2,4 W 230lm 2700K, 2 ks
Číslo výrobku 2740579Opis výrobku
Číslo výrobku 2740579
OSRAM STAR PAR16
Výhody a vlastnosti
- Nižšia spotreba energie ako u klasických a halogénových žiaroviek
- Jednoduchá výmena za halogénové žiarovky vďaka kompaktnému celosklenenému dizajnu a jednoduchej optike
- Okamžité 100% svetlo, žiadna doba zahrievania
- Ideálne pre ekonomické bodové osvetlenie
- LED alternatíva k nízkonapäťovým halogénovým žiarovkám
- Bez ortuti
Použitie
- Obchody
- Nemocnice
- Múzeá a galérie umenia
- Obytné interiéry
- Bodové svietidlo pre označenie chodníkov, dverí, schodov ai.
- Bodové osvetlenie akcentov
- Vitríny a výlohy
- Bodové osvetlenie predmetov citlivých na teplo, potraviny, rastliny a pod.
- Vonkajšie použitie iba vo vhodných svietidlách
LED úsporné zdroje s dlhou životnosťou
Odporúčame používať LED svetelné zdroje, ktoré vám oproti klasickým žiarovkám pri používaní ušetria až 80 % energie, hoci sú o niečo málo drahšie, Vaša investícia sa vám behom pár mesiacov vráti. Navyše majú dlhú životnosť av domácnosti teda vydržia roky.
Teplá biela farba svetla pre odpočinok
Osvetlenie s teplou bielou farbou svetla by sme mohli prirovnať k svetlu sviečky alebo západu slnka. Teplá biela navodzuje pocit pokoja, preto je táto farba vhodná do odpočivární, napríklad spální, detských izieb či obývacích izieb.
Stupeň krytia IP20
Svietidlá so stupňom krytia IP20 sú také elektrické zariadenia, ktoré dostatočne chránia proti úrazu elektrickým prúdom pri nebezpečnom dotyku prstom, sú odolné proti vniknutiu malých cudzích predmetov a nie sú chránené proti vniknutiu vody.
Informácie o výrobcovi
Ledvance GmbH
Parkring 1-5
85748 Garching bei München
contact@ledvance.com
4099854459733
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objímka: | GU10 |
| Žiarovka tvar: | Ďalšie tvary |
| Priemer: | 50 mm |
| Súpravy: | 2-dielna súprava |
| Farba osvetľovacieho prostriedku: | Číre |
| Druh osvetľovacieho prostriedku: | Normálny |
| Ovládanie nástenným spínačom: | Ovládateľné nástenným vypínačom |
| Ovládanie prostredníctvom aplikácie: | Nie je možné ovládanie prostredníctvom aplikácie |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Druh stmievania: | Nestmievateľné |
| Svetelný tok v lumenoch: | 230 lm |
| Spotreba energie: | 2,4 W |
| Sieťové napätie: | 230 V |
| Teplota farby svetla: | 2 700 K |
| Náhrada svetelného zdroja: | 35 W |
| Životnosť: | 15 000 h |
| Materiál: | Sklo |
| Oblasť použitia: | Vnútri |
| Likvidácia: | Recyklácia |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 38 g |
| Výška: | 5,0 cm |
| Šírka: | 5,0 cm |
| Hĺbka: | 5,4 cm |













