28.10.2020 3:41


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Tesa Nalepovací klinec na dlaždice a kov 2 x 2 kg

Č.výr. 1562396
  • Jednoduchá montáž
  • Na vešanie dekoračných predmetov a kuchynského náčinia a iné
  • Odstrániteľné a znovu použiteľné
Informácie o výrobku
2,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

7 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1562396

Tieto Tesa nalepovacie klince na dlaždice a kov udržia každý až 2 kg. Dva klince potom spoločne udrží až dvakrát toľko. Boli špeciálne navrhnuté tak, aby priľnuli k hladkým a pevným povrchom, ako sú dlaždice, väčšina kovov a sklo. Predstavujú skvelý spôsob pripevnenia dekorácií a kuchynského náčinia bez poškodenia povrchov. Technológia Powerstrips zaisťuje, že nalepovacie klince môžete kedykoľvek odstrániť a nikto nespozná, že na danom mieste boli. Všetko čo potrebujete k ich opätovnému pripevnenie, je jeden zodpovedajúci lepiaci prúžok.

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore