26.10.2020 22:11


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Tesa Nastaviteľný nalepovací klinec na dlaždice a kov 2 x 3 kg

Č.výr. 1562412
  • Jednoduchá montáž
  • Na vešanie dekoračných predmetov a kuchynského náčinia a iné
  • Odstrániteľné a znovu použiteľné
Informácie o výrobku
4,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

7 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1562412

Tieto Tesa nastaviteľné nalepovacie klince na dlaždice a kov udržia každý až 3 kg (dva klince potom majú nosnosť až 6 kg). Dokonale sa hodia na montáž predmetov na hladké a pevné povrchy v interiéri a ponúkajú spoľahlivý spôsob vešania a vyrovnania predmetov s nerovným pozadím, ako sú poličky s koreničkami a obrazy. Technológia Powerstrips umožňuje nalepovací klinec odstrániť behom niekoľkých sekúnd a nikto nespozná, že na danom mieste kedy bol. Opätovné použitie nalepovacieho klinca je tiež ľahké. Jednoducho si zakúpte zodpovedajúce náhradné lepiace prúžky.

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore