31.10.2020 13:41


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Tesa Samolepiaci háčik 5 x 0,2 kg

Č.výr. 1562313
  • Na priehľadné materiály a sklo
  • Zavesenie dekorácií a ľahkých predmetov
  • Odstrániteľný a znovu použiteľný
Informácie o výrobku
4,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

18 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1562313

Každý nalepovací háčik Tesa na priehľadné materiály a sklo poskytne oporu predmetom, ako je sezónna výzdoba a girlandy, až do hmotnosti 0,2 kg. Keďže sú takmer neviditeľné a k ich montáži nepotrebujete vôbec žiadne náradie ani vŕtačku, ideálne sa hodia na priehľadné a pevné povrchy ako okná, presklené dvere a zrkadlá. Technológia Powerstrips, ktorou sa pýši, znamená, že je možné ich odstrániť a znovu použiť bez toho, aby po nich zostávali akékoľvek zvyšky lepidla či poškodenia.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Materiál:Plast

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore