23.10.2020 5:18


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Tesa Nastaviteľná nalepovacia skrutka na dlaždice a kov 2 x 3 kg

Č.výr. 1562420
  • Jednoduchá montáž
  • Na vešanie dekoračných predmetov a kuchynského náčinia a iné
  • Odstrániteľné a znovu použiteľné
Informácie o výrobku
4,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

5 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1562420

Ak chcete vešať cedule, police, kuchynské náčinie či de facto čokoľvek na hladké a pevné povrchy v interiéri, tieto nastaviteľné nalepovacie skrutky Tesa sú ideálnou voľbou. Každá skrutka unesie 3 kg a ak použijete viac ako jednu, môžete na ne zavesiť ešte ťažšie predmety. Ich aplikácia zaberie len chvíľu a nebudete potrebovať žiadne náradie. Odstrániť ich môžete ľahko, rýchlo a bez poškodenia povrchu a potom si zakúpiť náhradné lepiace prúžky, aby ste ich mohli používať znovu a znovu.

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore