31.10.2020 13:27


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Tesa Nastaviteľná nalepovacia skrutka na tapety a omietku 2 x 1 kg

Č.výr. 1562503
  • Jednoduchá montáž
  • Na vešanie dekoračných predmetov a kuchynského náčinia a iné
  • Odstrániteľné a znovu použiteľné
Informácie o výrobku
4,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

5 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1562503

Tieto nastaviteľné nalepovacie skrutky Tesa boli vyvinuté tak, aby uniesli až 1 kg na jednu skrutku (alebo 2 kg, ak použijete dva), ale napriek tomu sú tak šetrné, že je možné ich používať k montáži dekoračných alebo funkčných predmetov, napríklad telefónov či reproduktorov, na chúlostivé povrchy, ako sú tapety a omietka, a to bez poškodenia. A to najlepšie na nich je, že ak ich odstránite, nezanechajú žiadne stopy. Nebudete potrebovať žiadne náradie na aplikáciu skrutky, nastavenie jeho hlavičky na presnú výšku a zabezpečenie v polohe zaberie len chvíľku. Skrutku môžete dokonca znovu použiť s novým lepiacim prúžkom.

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore