Ceys Kontaktné lepidlo KONTAKTCEYS 30 ml
Číslo výrobku 2839264Opis výrobku
Číslo výrobku 2839264
Ceys Kontaktné lepidlo KONTAKTCEYS
Kontaktné lepidlo, ktoré je po zaschnutí priehľadné. Okrem iného ho možno použiť na lepenie zrkadiel, penového polystyrénu a penového materiálu všeobecne bez toho, aby poškodzovalo povrchy. Spoje sú odolné, pružné a trvanlivé.
Vhodné pre materiály
Penový polystyrén, zrkadlá, penové materiály, koža, drevo, lamináty, umakart, guma, kaučuk, plast, kov, koberec, linoleum, kartón, keramika, textil, filc - medzi sebou alebo v kombinácii s inými materiálmi. Tiež pre zrkadlá, penový polystyrén a penové materiály.
Aplikácie
- Lepí gumu pingpongových pálok
- Lepia neoprénové rukavice
- Lepia podrážky a podošvy topánok, ktoré potrebujú transparentné spoje
Návod na použitie
Lepené plochy dôkladne očistite a osušte. Aplikujte tenkú a rovnomernú vrstvu transparentného lepidla KONTAKTCEYS na jednu z lepených plôch. Nechajte schnúť niekoľko minút (približne 10 min), kým nebude možné sa lepidla dotknúť prstami bez toho, aby sa vytvárali vlákna. Spojte oba povrchy, niekoľko sekúnd silne pritlačte k sebe a uistite sa, že je kontakt medzi nimi dokonalý. Prebytok lepidla odstráňte pomocou handričky navlhčenej univerzálnym rozpúšťadlom. Maximálna pevnosť je dosiahnutá po uplynutí 24 hodín od aplikácie.
Podrobnejšie informácie nájdete v technickej liste, k dispozícii na stiahnutie v sekcii "Dátové listy".
Informácie o výrobcovi
AC MARCA Czech Republic s.r.o.
Jana Čermáka 124
282 01 Přišimasy
info@acmarca.cz
8411519230116,8411519231205
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Silové a kontaktné lepidlá |
| Základ: | Polymér |
| Farebný odtieň: | Žltá |
| Rozsah použitia: | Vnútri a vonku |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 47 g |
| Výška: | 20,2 cm |
| Šírka: | 11,2 cm |
| Hĺbka: | 2,0 cm |







