Ceys Lepidlo biele, rýchle pre ručné práce 50 g
Číslo výrobku 2839496Opis výrobku
Číslo výrobku 2839496
Lepidlo určené predovšetkým na ručné práce a drobné kutilské práce v domácnosti s drevom, lepenkou a papierom, na lepenie týchto materiálov medzi sebou alebo v kombinácii s inými materiálmi.
VLASTNOSTI:
- Rýchlo schne
- Transparentná po zaschnutí
- Nešpiní
- Ľahko umývateľné vodou
Návod na použitie
1. Zlepované povrchy očistite a dôkladne osušte
2. Na povrch jedného zo spájaných materiálov naneste tenkú vrstvu bieleho lepidla.
3. Spojte obe plochy a nechajte ich stlačené po dobu niekoľkých sekúnd
4. Pomocou vlhkej handričky odstráňte prebytočné lepidlo
Maximálna pevnosť dosiahne po 24 hodinách od aplikácie. Nanášať pri teplote vyššej ako 4 ° C.
Informácie o výrobcovi
AC MARCA Czech Republic s.r.o.
Jana Čermáka 124
282 01 Přišimasy
info@acmarca.cz
8411519251203
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Lepidlá pre domácnosť |
| Základ: | Vodou riediteľné |
| Farebný odtieň: | Priesvitná |
| Rozsah použitia: | Vnútri |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 63 g |
| Výška: | 20,2 cm |
| Šírka: | 11,2 cm |
| Hĺbka: | 2,8 cm |





