Ceys Lepidlo MONTACK LEPÍ VŠETKO NEVIDITEĽNE 315 g
Číslo výrobku 4185534Opis výrobku
Číslo výrobku 4185534
Montážne lepidlo s okamžitou priľnavosťou pre odolné a jednoduché pripevnenie. Určené na vlhké, citlivé a pórovité aj nepórovité povrchy. Lepí všetky materiály ako je drevo, kov, kameň, plast, tehla, betón, sadra, cement, kachličky, polyuretán (trámy), penový polystyrén, zrkadlá, krištáľ, sklo, polykarbonát, polyester, metakrylát a plexisklo. Nie je určené na PE, PP a PTFE. Špeciálne určené pre transparentné materiály vyžadujúce čisté zakončenie. Vhodné ako do interiéru tak exteriéru.
VLASTNOSTI:
- Vynikajúca priľnavosť
- Veľmi dobrá vyplňovacia schopnosť
Odolné voči vlhkosti a teplotám od -15 do +80 ° C
- Nekvapká
- Špeciálne určené pre zvislé aplikácie
- Priame lepenie na jednu plochu bez odvetrávania
Návod na použitie
1. Zlepované povrchy očistite a dôkladne osušte.
2. Naneste dostatočné množstvo lepidla jeho stlačením na jednu zo spájaných plôch, a to po bodkách alebo prúžkoch.
3. Spojte jednotlivé diely miernym pohybom tak, aby sa lepidlo dobre rozotrelo a silno ich stlačte po dobu niekoľkých sekúnd.
Maximálna pevnosť sa dosiahne po 24 hodinách od aplikácie. Pri zlepovaní ťažkých predmetov zaistite spoj fyzicky pomocou pásky alebo svoriek, kým lepidlo úplne nezaschne. Maximálna doba pre realizáciu spoja činí 5 minút od aplikácie lepidla.
Informácie o výrobcovi
AC MARCA Czech Republic s.r.o.
Jana Čermáka 124
282 01 Přišimasy
info@acmarca.cz
8411519772241
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Lepidlá pre domácnosť |
| Základ: | Polymér |
| Farebný odtieň: | Priesvitná |
| Rozsah použitia: | Vnútri a vonku |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 315 g |
| Výška: | 23,5 cm |
| Šírka: | 6,8 cm |
| Hĺbka: | 5,0 cm |





