Ceys Lepidlo na mäkčené plasty SPECIAL VINYL 15 ml
Číslo výrobku 2915940Opis výrobku
Číslo výrobku 2915940
Transparentné pružné a vodeodolné lepidlo na opravu pórov, trhlín, rýh, dier vo vinyle, pružných plastoch, plastických tkanín, napríklad u nafukovacích ležadiel a kruhov, stanov, plachiet, kufrov, kabeliek, sedadiel na motorke alebo pingpongovej pálke. Nie je určené na polyetylén, polypropylén a PTFE.
Návod na použitie
1. Zlepované povrchy očistite a dôkladne osušte.
2. Póry utesnite nanesením jednej kvapky lepidla na pór a necháte 12 hodín schnúť.
V prípade drobných rýh alebo trhlín naneste vrstvu lepidla s hrúbkou 2 cm po celej dĺžke trhliny a nechajte schnúť 30 - 40 minút, pričom musia byť okraje pevne pri sebe.
Na veľké ryhy a trhliny nalepte kúsky lepiacej pásky vo vzdialenosti 2-3 cm tak, aby boli okraje spojené, a naneste prvú vrstvu lepidla na nepokryté časti. Po 30 - 40 minútach pásku odstráňte a naneste lepidlo na zvyšné časti.
V oboch prípadoch naneste druhú vrstvu lepidla o niečo hrubšiu a širšiu a pred tým, ako budete opravený predmet znova používať, nechajte ho schnúť aspoň 12 hodín.
Informácie o výrobcovi
AC MARCA Czech Republic s.r.o.
Jana Čermáka 124
282 01 Přišimasy
info@acmarca.cz
8411519280067
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Lepidlá na opravy a špeciálne lepidlá |
| Základ: | Polymér |
| Farebný odtieň: | Priesvitná |
| Rozsah použitia: | Vnútri a vonku |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 33 g |
| Výška: | 20,2 cm |
| Šírka: | 11,2 cm |
| Hĺbka: | 2,0 cm |







