Ceys Lepidlo na plachtovinu a koučuk SPECIAL 7 ml
Číslo výrobku 3770567Opis výrobku
Číslo výrobku 3770567
Sada lepidla a záplat na utesnenie a opravu malých dierok a trhlín v plátených tkaninách, povrchoch z gumy a kaučuku ako sú stany, hadice, plátené markízy, vodeodolné odevy, gumáky nafukovacie plátna a člny. Hermetické a pružné utesnenie, jednoduchá oprava, vysoká odolnosť. Karamelová farba po zaschnutí.
Návod na použitie
1. Očistite a dôkladne vysušte opravovaný povrch a obrúste ho brúsnym papierom.
2. Naneste tenkú vrstvu lepidla na pór alebo dieru a okolie a nechajte rozpúšťadlo po dobu 10 minút odparovať. Naneste druhú vrstvu lepidla a počkajte niekoľko minút, kým lepidlo nevytvorí vlasy.
3. Oddeľte ochranný kovový film od záplaty a aplikujte ho na hladkú stranu povrchu, na ktorú ste predtým naniesli lepidlo.
4. Mierne zatlačte od stredu k okrajom a odstráňte transparentnú plastovú fóliu, ktorá pokrýva záplatu. Povrch je opravený a pripravený na použitie.
Informácie o výrobcovi
AC MARCA Czech Republic s.r.o.
Jana Čermáka 124
282 01 Přišimasy
info@acmarca.cz
8411519470024
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Lepidlá pre domácnosť |
| Základ: | Polymér |
| Farebný odtieň: | Priesvitná |
| Rozsah použitia: | Vnútri a vonku |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 33 g |
| Výška: | 20,2 cm |
| Šírka: | 11,2 cm |
| Hĺbka: | 3,0 cm |







