Ceys Lepidlo na potrubie z PVC SPECIAL PVC 70 ml
Číslo výrobku 2839561Opis výrobku
Číslo výrobku 2839561
Ceys Lepidlo na potrubie z PVC SPECIAL PVC
Lepidlo na spojenie tvrdých alebo pevných plastov, ako sú PVC, polyester, metakrylát. Má tiež vyplňovacie schopnosti. Je transparentná. Vhodné pre PVC, polyester, metakrylát, plexisklo, ABS, SAN, tuhý polyester, pevné plastové sedačky. Nevhodné pre polyetylén, polypropylén, PTFE. Vhodné na opravu poškodených umelohmotných častí na diaľkových ovládačoch, fritovacích hrncoch, čajových kanviciach atď.
Návod na použitie
Dôkladne očistite a osušte lepené plochy. Aplikujte rovnomernú vrstvu špeciálneho lepidla na tvrdé plasty na lepenú plochu. Niekoľko sekúnd spojte obe plochy pritlačením. Ak chcete spojenie vyrovnať, urobte tak počas prvých 3 minút po aplikácii. Maximálna pevnosť je dosiahnutá po uplynutí 24 hodín od aplikácie.
Podrobnejšie informácie nájdete v technickej liste, k dispozícii na stiahnutie v sekcii "Dátové listy".
Informácie o výrobcovi
AC MARCA Czech Republic s.r.o.
Jana Čermáka 124
282 01 Přišimasy
info@acmarca.cz
8411519540031
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Lepidlá na opravy a špeciálne lepidlá |
| Základ: | Polymér |
| Farebný odtieň: | Žltá |
| Rozsah použitia: | Vnútri a vonku |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 100 g |
| Výška: | 22,6 cm |
| Šírka: | 12,2 cm |
| Hĺbka: | 3,5 cm |







