Ceys Lepidlo na sklo a krištáľ SPECIAL KRISTALCEYS 3 g
Číslo výrobku 1258110Opis výrobku
Číslo výrobku 1258110
Lepidlo pre rýchle zlepenie krištáľu a skla medzi sebou alebo s inými tuhými materiálmi. Určené na lepenie rovných alebo dokonale do seba zapadajúcich povrchov. Ozdobí alebo zlepí akýkoľvek sklenený predmet, ako sú poháre, vázy, sklenené časti lámp či iných predmetov a ďalšie. Super rýchle lepidlo, ktoré lepí do niekoľkých sekúnd je neviditeľné, nebieli a je odolné voči vode, čistiacim prostriedkom a teplotám až do + 70 ° C.
Návod na použitie1. Zlepované povrchy očistite a dôkladne osušte.
2. Na povrch jedného zo spájaných materiálov naneste tenkú jednotnú vrstvu lepidla.
3. Spojte oba povrchy, nechajte ich stlačené k sebe po dobu niekoľkých sekúnd a vystavte ich slnečnému svetlu (nie umelému svetlu) tak, aby slnečné lúče pôsobili na lepidlo. Za jasných dní bude spojenie tvrdnúť niečo medzi 2-40 sekundami. V oblačných dňoch potom medzi 30 sekundami až 5 minútami. Maximálnej pevnosti dosahuje lepidlo po 24 hodinách od aplikácie.
Informácie o výrobcovi
AC MARCA Czech Republic s.r.o.
Jana Čermáka 124
282 01 Přišimasy
info@acmarca.cz
8411519370010
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Lepidlá pre domácnosť |
| Základ: | Polymér |
| Farebný odtieň: | Priesvitná |
| Rozsah použitia: | Vnútri |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 21 g |
| Výška: | 20,2 cm |
| Šírka: | 11,2 cm |
| Hĺbka: | 1,5 cm |






