Ceys Lepidlo na ťažké plasty SPECIAL PLASTIK 3 g + 4 ml
Číslo výrobku 3180502Opis výrobku
Číslo výrobku 3180502
Ceys Lepidlo na ťažké plasty SPECIAL PLASTIK
Transparentné sekundové lepidlo, ktoré vďaka priloženej podkladovej hmote dokáže zlepiť aj tie najťažšie plasty (PE, PP, PTFE). Vhodné na pevné a polopevné plasty, polyetylén (PE), polypropylén (PP), PTFE, PVC, ABS, SAN, PET, polyester - metakrylát.
Návod na použitie
Dôkladne očistite o osušte lepené plochy. Pomocou značkovača aplikujte tekutú podkladovú hmotu, pritom úplne pokryte obe lepené plochy. Nechajte vyprchať po dobu 5-7 sekúnd. Otvorte tubu lepidla vo zvislej polohe, odskrutkujte priehľadnú aplikačnú plastovú špičku a odoberte čiernu zátku. Aplikačnú špičku znovu naskrutkujte a prepichnite tak tubu. Aplikujte malé množstvo lepidla na jednu z lepených plôch. Spojte oba diely, dávajte pritom pozor, aby nedošlo ku kontaktu s vašimi prstami, a niekoľko sekúnd pritlačte.
Podrobnejšie informácie nájdete v technickej liste, k dispozícii na stiahnutie v sekcii "Dátové listy".
Informácie o výrobcovi
AC MARCA Czech Republic s.r.o.
Jana Čermáka 124
282 01 Přišimasy
info@acmarca.cz
8411519190182,8411519741117
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Lepidlá pre domácnosť |
| Základ: | Polymér |
| Farebný odtieň: | Priesvitná |
| Rozsah použitia: | Vnútri a vonku |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 35 g |
| Výška: | 20,2 cm |
| Šírka: | 11,2 cm |
| Hĺbka: | 2,0 cm |







