Ceys Lepidlo na tkaniny SPECIAL TEXTIL 30 ml
Číslo výrobku 2839330Opis výrobku
Číslo výrobku 2839330
Úplne jednoduchá oprava, ozdobenie a tvorba! Ručné práce s textilom, výroba kostýmov, lepenie záplat, tvorba aplikácií z korálok a náramkov alebo lemovanie záclon a závesov. Lepené materiály je možné prať aj žehliť. Lepidlo zaistí pružné spojenie bez zošívania a po zaschnutí je transparentná.
Lepidlo určené na husté tkaniny, bavlnené látky, polyester, plsť a všetky typy prírodných a syntetických látok, medzi sebou alebo na iné materiály ako je drevo, koža, kov, lepenka, sadra, keramika, sklo a ďalšie.
POZOR: Vzhľadom k odlišnostiam gramáže, zmesi vlákien a farbív aplikovaných na textil sa vždy presvedčte prevedením skúšky lepenia na neviditeľné časti, či lepidlo nepresakuje alebo nešpiní danú tkaninu. Tento prípravok nie je určený pre textílie citlivé na vodu.
Návod na použitie
1. Zlepované povrchy očistite a dôkladne osušte.
2. Naneste tenkú a jednotnú vrstvu lepidla Ceys SPECIAL TEXTIL na tkaninu a prilepte.
3. Spojte obe plochy a nechajte ich stlačené po dobu niekoľkých minút. Odporúčame predĺžiť dobu stlačenia na jednu hodinu pomocou lepiacej pásky alebo nejakého ťažkého predmetu, aby bol spoj úplne pevný.
4. Odstráňte prebytok lepidla handričkou navlhčenou vo vode.
Maximálna pevnosť je dosiahnutá 24 hod. od aplikácie.
Informácie o výrobcovi
AC MARCA Czech Republic s.r.o.
Jana Čermáka 124
282 01 Přišimasy
info@acmarca.cz
8411519460247
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Lepidlá pre domácnosť |
| Základ: | Polymér |
| Farebný odtieň: | Priesvitná |
| Rozsah použitia: | Vnútri a vonku |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 52 g |
| Výška: | 20,2 cm |
| Šírka: | 11,2 cm |
| Hĺbka: | 2,0 cm |





