Ceys Lepidlo na upevňovanie skrutiek SPECIAL 6 g
Číslo výrobku 1258102Opis výrobku
Číslo výrobku 1258102
Určené pre vyplnenie a lepenie škár medzi kovovými časťami, ktoré hmota pripevní alebo podoprie. Utesňuje, zabraňuje únikom a chráni časti pred koróziou.
Vlastnosti:
- Po zatvrdnutí úplne nezávadné
- Odolné voči vibráciám a nárazom
- Odolné voči palivám, olejom a rozpúšťadlám
- Ľahko odstrániteľné pomocou bežného náradia
- Vhodné pre súčiastky tlmičov, spätných zrkadiel, motoriek, posuvníkov, letecké modelárstvo a ďalšie
- Vypĺňa, pripevňuje a lepí matice, kovové pánty, skrutky a ďalšie.
- Izolácia proti vlhkosti a nečistotám
Návod na použitie
1. Ošetrované povrchy očistite a dôkladne odmastite.
2. Naneste upevňovacie skrutky Ceys v kvapkách na oba spájané diely.
3. Diely obvyklým spôsobom spojte.
4. Pred zaschnutím prípravku odstráňte prebytočné lepidlo handričkou navlhčenou v univerzálnom rozpúšťadle.
15 minút po nanesení možno s dielmi manipulovať, pričom je vhodné nevystavovať ich záťaži ešte 1 až 2 hodiny po aplikácii.
Informácie o výrobcovi
AC MARCA Czech Republic s.r.o.
Jana Čermáka 124
282 01 Přišimasy
info@acmarca.cz
8411519340150
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Lepidlá na opravy a špeciálne lepidlá |
| Základ: | Polymér |
| Farebný odtieň: | Priesvitná |
| Rozsah použitia: | Vnútri a vonku |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 24 g |
| Výška: | 20,2 cm |
| Šírka: | 11,2 cm |
| Hĺbka: | 2,0 cm |







