Ceys Lepidlo TOTAL TECH TRI´Action 10 g
Číslo výrobku 4023925Opis výrobku
Číslo výrobku 4023925
Lepidlo 3v1 lepí, tmelí a opravuje akýkoľvek materiál za akejkoľvek situácie a odoláva tým najnáročnejším podmienkam. Extra odolné, pružné a 100% nepriepustné.
VLASTNOSTI:
- Všestranné použitie. Lepí, utesňuje a opravuje všetky druhy materiálov
- Bez rozpúšťadiel - nepoškodzuje povrchy
- Ultra odolné. Mimoriadne odolné voči nepriaznivému počasiu od -50 do +120 ° C, starnutiu a UV žiareniu. Odolné voči plesniam a vode
- Super pružné. Vytvára pružné spojenie a elastické špáry
APLIKÁCIA:
- Lepenie prvkov vystavovaných nárazom alebo vibráciám (autá na rádiové ovládanie, drobné opravy v automobilovom interiéri atď.).
- Lepenie a utesňovanie pružných prvkov (gumy do práčky, chladničky alebo umývačky, podrážky tenisiek, diery alebo trhliny v neopréne, pingpongové rakety atď.).
- Utesnenie dier v trubici vysávača alebo hadici.
- Lepenie alebo oprava prvkov, ktoré sú v kontakte s vodou (plavecké okuliare, sandále atď.).
Určené predovšetkým na betón, tehly, kovy, mramor, drevo, strešné tašky, galvanizované povrchy, plasty, zrkadlá, cement, terakotu, bridlicu, PVC, ABS, metakrylát, hliník, polykarbonát, polystyrén a gumu.
Návod na použitie
1. Zlepované povrchy očistite a dôkladne ošetrite.
2. Lepidlo aplikujte na jednu z plôch a stlačením plochy spojte. Predmetom aspoň po dobu jednej hodiny nehýbte. Pokiaľ ide o aplikáciu na zvislej ploche, počkajte po dobu 2 hodín. Ako tesniacu hmotu, naneste prúžok a uhlaďte ho namydleným prstom.
Maximálna pevnosť sa dosiahne po 24 hodinách po aplikácii.
Informácie o výrobcovi
AC MARCA Czech Republic s.r.o.
Jana Čermáka 124
282 01 Přišimasy
info@acmarca.cz
8411519772289
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Lepidlá na opravy a špeciálne lepidlá |
| Základ: | Polymér |
| Farebný odtieň: | Priesvitná |
| Rozsah použitia: | Vnútri a vonku |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 30 g |
| Výška: | 20,2 cm |
| Šírka: | 11,2 cm |
| Hĺbka: | 2,0 cm |







