Ceys Sekundové lepidlo univerzálne ULTRAUNICK GEL 3 g
Číslo výrobku 1472422Opis výrobku
Číslo výrobku 1472422
Maximálne výkonné univerzálne sekundové lepidlo odolné voči nárazom a vibráciám, upraviteľné a nelepí prsty. Zároveň je odolné voči vode, vonkajším vplyvom a lepené výrobky je možné umývať v umývačke riadu. Do 10 sekúnd udrží 2000 kg / 10 cm2. Lepí všetky materiály okrem polyetylénu (PE), polypropylénu (PP) a PTFE. Od drobných opráv v domácnosti až po veľké projekty, ľahko a rýchlo. Vhodné tiež pre drobné spoje pod vodou (akvária).
Spôsob použitia:
1. Zlepované povrchy očistite a dôkladne osušte.
2. Naskrutkujte kanylu a prepichnite ústie tuby.
3. Naneste jednu kvapku na jeden zlepovaný povrch a silno pritlačte po dobu niekoľkých sekúnd. Akúkoľvek chybu zlepenia možno upraviť počas prvých 10 sekúnd.
4. Než naskrutkujete zátku, vyčistite kanylu a odstráňte zvyšky lepidla pomocou handričky alebo savého papiera.
Nenanášajte príliš veľa prípravku a prebytok v maximálnej možnej miere odstráňte pomocou savého papiera alebo špachtle. Aby úprava nebola na povrchu viditeľná, naneste súvislú tenkú vrstvu a odstráňte vzduchové bubliny. Nenanášajte v bodoch. Pri aplikácii na sklo a krištáľ vykonajte najprv skúšku.
Informácie o výrobcovi
AC MARCA Czech Republic s.r.o.
Jana Čermáka 124
282 01 Přišimasy
info@acmarca.cz
8411519742039
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Sekundové lepidlá |
| Základ: | Polymér |
| Farebný odtieň: | Priesvitná |
| Rozsah použitia: | Vnútri a vonku |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3 g |
| Výška: | 20,2 cm |
| Šírka: | 11,2 cm |
| Hĺbka: | 1,5 cm |





