Ceys Univerzálne lepidlo FIXCEYS 20 ml
Číslo výrobku 3180494Opis výrobku
Číslo výrobku 3180494
Ceys Univerzálne lepidlo FIXCEYS
Jedná sa o univerzálne lepidlo, ktoré lepí všetky typy materiálov na rôzne podklady, dokonca aj krehké materiály, ako sú zrkadlá a penový polystyrén.
Vhodné pre materiály
Zrkadlo, penový polystyrén, drevo, kov, dlaždičky, plast, mramor, sklo, sadra, kameň atď. *Okrem polyetylénu, polypropylénu a PTFE.
Aplikácie
- Pripevnenie dlaždičiek a drobných prvkov z dreva alebo plastu*
- Pripevnenie kovového alebo hliníkového vešiaka
- Vyplnenie prasklín a otvorov
- Prilepenie nasledujúcich materiálov: zrkadlo, penový polystyrén, drevo, kov, dlaždičky, plast, mramor, sklo, sadra, kameň atď.
- *Okrem polyetylénu, polypropylénu a PTFE
Návod na použitie
Dôkladne očistite a osušte lepené plochy. Aplikujte lepidlo na jednu z plôch, spojte diely v požadovanej pozícii a mierne pritlačte. Odlepte a lepidlo nechajte schnúť 5 až 10 minút. Obe plochy definitívne spojte. Odstráňte prebytočné lepidlo handričkou navlhčenou v univerzálnom rozpúšťadle. Maximálna pevnosť je dosiahnutá po uplynutí 24 hodín od aplikácie.
Podrobnejšie informácie nájdete v technickej liste, k dispozícii na stiahnutie v sekcii "Dátové listy".
Informácie o výrobcovi
AC MARCA Czech Republic s.r.o.
Jana Čermáka 124
282 01 Přišimasy
info@acmarca.cz
8411519110074
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Lepidlá na opravy a špeciálne lepidlá |
| Základ: | Polymér |
| Farebný odtieň: | Priesvitná |
| Rozsah použitia: | Vnútri a vonku |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 42 g |
| Výška: | 20,2 cm |
| Šírka: | 11,2 cm |
| Hĺbka: | 2,0 cm |







